Themes - Hello Elementor - en to fi translation catalogue (66 entries)

en: Skip to content
fi: Mene sisältöön

en: Create Header
fi: Luo otsikko

en: Create a custom header with the new Theme Builder
fi: Luo mukautettu otsake uudella teeman rakentajalla

en: Toggle Color
fi: Vaihda väri

en: None
fi: Ei mikään

note: translators: %d: Breakpoint number.
en: Tablet (< %dpx)
fi: Tabletti (< %dpx)

note: translators: %d: Breakpoint number.
en: Mobile (< %dpx)
fi: Mobiili (< %dpx)

en: Breakpoint
fi: Raja-arvo

en: Dropdown
fi: Pudotusvalikko

en: Horizontal
fi: Vaakasuuntainen

en: Menu Layout
fi: Valikon ulkoasu

en: Create Footer
fi: Luo alapalkki

en: All rights reserved
fi: Kaikki oikeudet pidätetään

en: Color
fi: Väri

en: Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
fi: Muutokset näytetään esikatselussa vasta sivun uudelleenlatauksen jälkeen.

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus.
fi: Mene <a href="%s" target="_blank">Valikkonäyttöön</a> hallitaksesi valikkojasi.

en: Go to <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
fi: Mene <a href="%s" target="_blank">Valikkonäyttöön</a> luodaksesi yhden.

en: There are no menus in your site.
fi: Sivustollasi ei ole valikoita.

en: — Select a Menu —
fi: — Valitse valikko —

en: Typography
fi: Typografia

en: Width
fi: Leveys

en: Centered
fi: Keskitetty

en: Inverted
fi: Käänteinen

en: Default
fi: Oletus

en: Layout
fi: Asettelu

en: Copyright
fi: Suojattu tekijänoikeudella

en: Menu
fi: Valikko

en: Tagline
fi: Kuvaus

en: Hide
fi: Piilota

en: Show
fi: Näytä

en: Site Logo
fi: Sivuston logo

en: Use this experiment to design header and footer using Elementor Site Settings. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>
fi: Käytä tätä kokeilua suunnitellaksesi alapalkin käyttäen Elementor sivustoasetuksia. <a href="%s" target="_blank">Lue lisää</a>

en: Hello Theme Header & Footer
fi: Hello Teeman ylä- ja alapalkki

en: Start Here
fi: Aloita tästä

en: Logo Width
fi: Logon leveys

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Background
fi: Tausta

en: Gap
fi: Väli

en: Content Width
fi: Sisällön leveys

en: Full Width
fi: Täysi leveys

en: With the new Theme Builder you can jump directly into each part of your site
fi: Uudella teemanrakentajalla voit siirtyä suoraan jokaiseen osaan sivustollasi

en: Create a custom footer with the new Theme Builder
fi: Luo muokattu alapalkki uudella teemanrakentajalla

en: Text Color
fi: Tekstin väri

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's logo
fi: Mene <a href="%s">Sivuston identiteettiin</a> hallitaksesi sivustosi logoa

en: Set Your Header &amp; Footer
fi: Aseta yläpalkki &amp; alapalkki

en: Update Elementor
fi: Päivitä Elementor

en: Install &amp; Activate
fi: Asenna ja ota käyttöön

en: Header &amp; Footer
fi: Ylä- ja alapalkki

en: Footer
fi: Alapalkki

en: Header
fi: Yläpalkki

en: Create a cross-site Header and Footer using Elementor & Hello theme.
fi: Luo koko sivuston ylä- ja alapalkki käyttäen Elementoria ja Hello theme -teemaa.

en: Activate Elementor
fi: Ota Elementor käyttöön

en: Install Elementor
fi: Asenna Elementor

en: Thanks for installing the Hello Theme!
fi: Kiitos Hello Theme -teeman asentamisesta!

note: Translators: HTML arrow
en: %s older
fi: %s vanhempi

en: Home
fi: Etusivu

en: Tagged
fi: Avainsanat

en: It looks like nothing was found at this location.
fi: Sivua ei löytynyt.

en: The page can&rsquo;t be found.
fi: Hups! Etsimääsi sivua ei löytynyt.

[ctx: comments title]
en: One Response
fi: Yksi vastaus

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments
en: %1$s Response | %1$s Responses
fi[0]: %1$s vastaus
fi[1]: %1$s vastausta

note: Translators: HTML arrow
en: newer %s
fi: uudempi %s

en: It seems we can't find what you're looking for.
fi: Näyttää siltä, ettemme löydä etsimääsi.

en: Search results for:
fi: Tulokset haulle:

note: Author of the theme
en: Elementor Team
fi: Elementor tiimi
