Plugins - ManageWP Worker - Stable (latest release) - en to sv_SE translation catalogue (29 entries)

note: translators: the variable in this string is the WordPress username that could not be found
en: User <strong>%s</strong> could not be found.
sv_SE: Användare <strong>%s</strong> kunde inte hittas.

en: The automatic login token is invalid. Please check if this website is properly connected with your dashboard, or, if this keeps happening, contact support.
sv_SE: Den automatiska inloggningsmarkören är ogiltig. Kontrollera att webbplatsen är korrekt kopplad till din admin-panel. Kontakta supporten om problemet återkommer.

en: The automatic login token isn't properly signed. Please contact our support for help.
sv_SE: Den automatiska inloggningstoken är inte korrekt signerad. Kontakta vår support för hjälp.

en: Invalid site connection specified. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
sv_SE: Ogiltig webbplatsanslutning angavs. Försök igen, eller kontakta supporten om detta fortsätter.

en: The automatic login token was already used. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
sv_SE: Den automatiska inloggningsmarkören har redan förbrukats. Försök en gång till. Kontakta supporten om problemet återkommer.

en: The automatic login token has expired. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
sv_SE: Den automatiska inloggningsmarkören är utgången. Försök en gång till. Kontakta supporten om problemet återkommer.

en: The automatic login token is invalid. Please try again, or, if this keeps happening, contact support.
sv_SE: Den automatiska inloggningsmarkören är ogiltig. Försök en gång till. Kontakta supporten om problemet återkommer.

en: Currently loaded keys:
sv_SE: Nuvarande laddade nycklar:

en: Copy
sv_SE: Kopiera

en: Connection key:
sv_SE: Anslutningsnyckel:

en: Disconnect all
sv_SE: Koppla från alla

en: Disconnect
sv_SE: Koppla från

note: translators: the variable is going to contain a human time difference string like "2 days"
en: %s ago
sv_SE: %s sedan

en: Last Used
sv_SE: Senast använd

en: Connected
sv_SE: Ansluten

en: Here is the list of currently active connections to this plugin:
sv_SE: Här är listan över nuvarande anslutningar till detta tillägg:

en: Enter this website's URL. When prompted, paste the connection key.
sv_SE: Ange webbplatsens URL. Klistra in anslutningsnyckeln när du uppmanas.

en: Copy the connection key below.
sv_SE: Kopiera anslutningsnyckeln nedan.

en: Install and activate the <b>Worker</b> plugin.
sv_SE: Installera och aktivera tillägget <b>Worker</b>.

en: Manual
sv_SE: Manuellt

en: Enter this website's URL, admin username and password, and the system will take care of everything.
sv_SE: Ange webbplatsens URL, admin användarnamn och lösenord, och systemet tar hand om allt.

en: Click the Add site button.
sv_SE: Klicka på knappen ”Lägg till webbplats”.

en: Log into your account.
sv_SE: Logga in på ditt konto.

en: Automatic
sv_SE: Automatisk

en: There are two ways to connect your website to the management dashboard:
sv_SE: Det finns två sätt att ansluta din webbplats till adminpanelen:

en: Connection Management
sv_SE: Anslutningshantering

en: The site is currently in maintenance mode.
sv_SE: Webbplatsen är för närvarande i underhållsläge.

en: Every 5 Minutes
sv_SE: Var 5:e minut

note: Description of the plugin
en: We help you efficiently manage all your WordPress websites. <strong>Updates, backups, 1-click login, migrations, security</strong> and more, on one dashboard. This service comes in two versions: standalone <a href="https://managewp.com">ManageWP</a> service that focuses on website management, and <a href="https://godaddy.com/pro">GoDaddy Pro</a> that includes additional tools for hosting, client management, lead generation, and more.
sv_SE: Vi hjälper dig att effektivt hantera alla dina WordPress-webbplatser. <strong>Uppdateringar, säkerhetskopior, inloggning med 1 klick, migrering, säkerhet</strong> med mera, i en adminpanel. Tjänsten finns i två versioner: fristående <a href="https://managewp.com">ManageWP</a>-tjänst som fokuserar på webbplatshantering och <a href="https://godaddy.com/pro">GoDaddy Pro</a> som innehåller ytterligare verktyg för webhotell, kundhantering, lead-generering med mera.
