Plugins - Loco Translate - Stable (latest release) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Already up to date with %s
fi: Jo ajan tasalla %s:n kanssa.

en: Already up to date with source code
fi: Jo ajan tasalla lähdekoodin kanssa.

note: Translators: Summary of new strings after running in-editor Sync
en: 1 new string added | %s new strings added
fi[0]: 1 uusi merkkijono lisätty
fi[1]: %s uutta merkkijonoa lisätty

note: Translators: Summary of existing strings that no longer exist after running in-editor Sync
en: 1 obsolete string removed | %s obsolete strings removed
fi[0]: 1 vanhentunut merkkijono poistettu
fi[1]: %s vanhentunutta merkkijonoa poistettu

en: Your changes will be lost if you continue without saving
fi: Menetät tekemäsi muutokset, jos jatkat tallentamatta.

[ctx: Modified time]
en: Updated
fi: Päivitetty

en: Number of backups to keep of each file:
fi: Kunkin tiedoston varmuuskopioiden lukumäärä:

en: Merged from %s
fi: Yhdistetty kohteesta %s

en: Merged from source code
fi: Yhdistetty lähdekoodista

en: Generate hash tables
fi: Luo hajautustaulut (hash tables).

en: Include Fuzzy strings
fi: Ota mukaan epäselvät merkkijonot.

note: Translators: Placeholder text for text filter above editor
en: Filter translations
fi: Etsi käännöksiä

en: Template file
fi: Mallitiedosto

en: Compiling MO files
fi: MO-tiedostojen kvalmistaminen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: %s%% translated
fi: %s%% käännetty

note: Translators: Shows total string count at top of editor
en: 1 string | %s strings
fi[0]: 1 merkkijono
fi[1]: %s merkkijonoa

en: %s fuzzy
fi: %s epäselvää

en: %s untranslated
fi: %s kääntämättä

en: Permission denied
fi: Lupa evätty

en: Settings saved
fi: Asetukset tallennettu
