Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to fi translation catalogue (57 entries)

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
fi: Varmuskopio on salattu. Anna salasana suojauksen purkamiseksi, ole hyvä:

en: Password-protect and encrypt backups
fi: Salasanasuojaa ja salaa varmuuskopiot

en: A password is required
fi: Salasana tarvitaan

en: Encrypt this backup with a password
fi: Suojaa tämä varmuuskopio salasanalla

en: The passwords do not match
fi: Salasanat eivät täsmää

en: Repeat the password
fi: Syötä salasana uudelleen

en: Submit
fi: Lähetä

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d theme files...<br />%2$d%% complete
fi: Arkistoidaan %d teematiedostoa...<br />%d%% valmis

en: Contact Support
fi: Ota yhteyttä tukeen

en: Translate
fi: Käännä

en: Drag & Drop a backup to import it
fi: Siirrä varmuuskopio ja tuo se

en: All-in-One WP Migration Command
fi: All-in-One WP Migration komento

en: Preparing to export...
fi: Valmistelee vientiä...

note: translators: Human time diff
en: %s ago
fi: %s sitten

en: Please do not close this browser window or your import will fail
fi: Älä sulje tätä ikkunaa tai muuten tuontisi epäonnistuu

en: Continue
fi: Jatka

en: Proceed
fi: Etene

en: Stop import
fi: Pysäytä tuonti

en: Stop export
fi: Pysäytä vienti

en: Close
fi: Sulje

note: translators: Progress.
en: Archiving database...<br />%d%% complete
fi: Arkistoidaan tietokantaa...<br />%d%% suoritettu

note: translators: Progress.
en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
fi: Arkistoa puretaan... <br />%d%% valmis

note: translators: Progress.
en: Restoring database...<br />%d%% complete
fi: Palautetaan tietokantaa...<br />%d%% suoritettu

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Preparing to import...
fi: Valmistellaan tuontia...

en: Activating mu-plugins...
fi: Aktivoidaan pakollisia lisäosia...

en: Preparing blogs...
fi: Valmistellaan...

en: Check for updates
fi: Tarkista päivitykset

en: Size
fi: Koko

en: Date
fi: Päiväys

en: Delete
fi: Poista

en: Import
fi: Tuonti

en: Download
fi: Lataa

en: Restore
fi: Palauta

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vienti

en: Add
fi: Lisää

en: Import Site
fi: Tuo sivusto

en: Import From
fi: Tuo

en: Export Site
fi: Vie sivu

en: in the database
fi: tietokannassa

en: Replace with
fi: Korvaa

en: File
fi: Tiedosto

en: (click to expand)
fi: (klikkaa laajentaaksesi)

en: Advanced options
fi: Edistyneet asetukset

en: Tweet
fi: Twiittaa

en: Send
fi: Lähetä

en: Leave Feedback
fi: Jätä palautetta

en: Create backup
fi: Luo varmuuskopio

en: Backups
fi: Varmuuskopiot

en: Get multisite
fi: Hanki monisivusto

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
fi: Kun olet ladannut tiedoston konellesi voit viedä sen mihinkä tahansa WordPress sivustolle.

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
fi: Paina "Vie" -nappia ja arkistotiedosto tulee ladattavaksi selaimeen.

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
fi: Laajennetut asetukset osiossa voit konfiguroida vientiasetukset tarkemmin.

en: Your site has been imported successfully!
fi: Sivustosi tuonti onnistui!
